ساعت 2:38 ق.ظ
امروز 6 خرداد 1403
آمادگی
آمادگی اتحادیه فناوری اطلاعات اصفهان برای توسعه آنلاین کسب و کارهای صنفی

رئیس اتحادیه فناوری اطلاعات اصفهان برای توسعه آنلاین کسب و کارهای صنفی و سنتی اصفهان اعلام آمادگی کرد.

مصطفی سلیمان نژاد در گفت و گو اختصاصی با پایگاه خبری نیمروز با اشاره به گسترش حوزه های مرتبط با ICT اظهار کرد: تلاش داریم در دوره جدید از پتانسیل اتحادیه در زمینه های دانش بنیان، استارت آپ ها ، مراکز شتابدهی و کارآفرینی استفاده بهتری کنیم.
وی خاطر نشان کرد: با ظرفیت های موجود علمی و توانایی های اعضا تحت پوشش این صنف، می توانیم به دیگر اتحادیه ها در راستای توسعه کسب و کار خود به صورت ویژه سرویس دهی کنیم.
سلیمان نژاد تصریح کرد: برنامه ما این است که با هماهنگی با اتحادیه های دیگر، بسترهای لازم برای ورود مشاغل به دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات را تسهیل کنیم.
وی تاکید کرد: نباید اجازه بدهیم سنتی بودن بازار باعث از دست رفتن بازارهای قدیمی کسبه شود، ما آماده ایم تا از سایر اتحادیه ها برای ورود به بازار خرید و فروش آنلاین حمایت کنیم.

به گزارش نیمروز خبر، چندی پیش انتخابات هیئت رئیسه و بازرس اتحادیه صنف رایانه اصفهان با حضور 479 عضو از 1393 عضو برگزار شد و مصطفی سلیمان نژاد با رای اکثریت بر کرسی ریاست تکیه زد.

خبر روز
قیمت

قیمت طلای جهانی اوج گرفت

قیمت طلا امروز سه‌شنبه (۲۱ مه) افزایش یافت و نزدیک به رکورد جلسه قبل بود زیرا داده‌های اقتصادی اخیر شرط‌ بندی‌ها مبنی بر اینکه فدرال

اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه