ساعت 1:25 ب.ظ
امروز 8 فروردین 1402
نیمروزخبر
استقلال سنگین ترین شکست الاهلی را رقم زد / تحقیری تاریخی مقابل چشمان وزیر ورزش عربستان

به گزارش پایگاه خبری نیمروز خبر، بامداد امروز استقلال ایران در اولین بازی آسیایی خود مقابل الاهلی عربستان در جده به برتری پرگل و درخشان 5 بر 2 رسید و توانست شروعی طوفانی در آسیا داشته باشد.

الاهلی اما مقابل وزیر ورزش کشور عربستان یک باخت تحقیرآمیز را تجربه کرد و سنگین ترین شکست تاریخ باشگاهی خود در لیگ قهرمانان آسیا را به ثبت رساند. این تیم اکنون در جدول گروه C مسابقات در قعرجدول قرار دارد و استقلال صدرنشین است. بازی بعدی الاهلی مقابل دیگر برنده گروه یعنی الدحیل قطر و دیدار بعدی استقلال برابر الشرطه عراق خواهد بود.

الریاضیه در گزارشی از ناکامی نمایندگان سعودی در لیگ قهرمانان آسیا نوشت و آغاز مسابقات آسیایی را برای عربستان ناامیدکننده خواند. هر 3 نماینده سعودی‌ها در آغاز لیگ قهرمانان نتیجه‌ای ضعیف را به ثبت رساندند که این نتیجه با باخت الاهلی مقابل استقلال تکمیل شد.جدای از شکست الاهلی، الهلال عربستان مقابل اجمک ازبسکتان به تساوی 2 بر 2 رضایت داد و النصر عربستان نیز مقابل الوحدت به تساوی بدون گل رسید.

عربستانی استقلال سنگین ترین شکست الاهلی را رقم زد / تحقیری تاریخی مقابل چشمان وزیر ورزش عربستان

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه