ساعت 6:52 ق.ظ
امروز 30 خرداد 1403
نمایشگاه
اصفهان؛ از هشتم خرداد، میزبان نمایشگاه طلا است

هفدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از 8 تا 11 خردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق برگزار می شود.

به گزارش نیمروز خبر و به نقل از شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان،127 مشارکت کننده از استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، فارس، یزد و خراسان رضوی و همچنین نماینده یک شرکت ایتالیایی در نمایشگاه طلا اصفهان حضور دارند تا آخرین دستاوردهای خود را ارائه دهند.

از مجموع مشارکت کنندگان، 80 درصد آنان از استان اصفهان و بقیه از سایر استان ها هستند.

در طول 4 روز برگزاری این نمایشگاه، 7 همایش و رویداد تخصصی برگزار خواهد شد. به جرات می توان نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان را نامبر وان کشور دانست زیرا شهر اصفهان قطب صنعت طلا در کشور است و تولید و حضور حداکثر ماشین الات و تجهیزات صنعت طلا در این استان موجب می شود که بخش ماشین الات در این نمایشگاه بسیار قوی باشد.

همچنین به دلیل کثرت تعداد تولیدکنندگان طلا و مصنوعات فلزات گرانبها از اصفهان در کشور حجم بازدیدکننده تخصصی در این نمایشگاه سنگینی می کند.

نمایشگاه طلا و فلزات گرانبها اصفهان جز قدیمی هاست و همواره وزنه حضور مسئولان و افراد سیاسی رده بالا هم در بازدید آن قوی بوده است همچنین میز کشوری صادرات طلا هم به میزبانی شهر اصفهان همزمان با نمایشگاه طلا در چند دوره اخیر برگزار شده و همزمانی این دو رویداد تاثیر برگزاری این میز را دوچندان کرده است.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه