ساعت 6:49 ب.ظ
امروز 10 اسفند 1402
جدید ترین اخبار
کمپین سبا
تبلیغات
نیمروز پلاس
اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا با قیمت غیر قطعی – دی 1400 + جدول

این هفته هم طرح فروش فوری سایپا نخواهیم داشت و به جای آن طرح پیش فروش و مشارکت در تولید اجرا می شود.

به گزارش نیمروز خبر، ظاهرا دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا با هم هماهنگ شده اند و یک هفته در میان یکی طرح فروش فوری اجرا می کند و آن یکی طرح پیش فروش را برگزار می کند. این همه هماهنگی جای تقدیر و تشکر دارد.برای این هفته از سه شنبه های سایپایی، این شرکت طرح جدید خود را منتشر کرد.

 متقاضيان از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 1400/10/16 (به مدت 2 روز) به صورت 24 ساعته مي‌توانند با ورود به سايت فروش اينترنتي محصولات گروه خودروسازي سايپا نسبت به پیش ثبت نام (شرکت در قرعه کشی) اقدام نمایند.در این طرح ها خودروهای شاهین جی، کوییک اس، ساینا اس، وانت پراید 151،  کوییک معمولی و کوییک آر در طرح پیش فروش و همچنین طرح مشارکت در تولید حضور داردند.

تمامی ضوابط و شرایط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد. همچنین سند کلیه خودروهای ثبت نامی آزاد است، اگر تا زمان تحویل، تغییری در سیاست های وزارت صمت به وجود نیاید. شرايط پيش فروش يكساله و پيش فروش مشاركت در توليد محصولات گروه خودروسازي سايپا به شرح جداول ذيل اعلام مي‌گردد:

پیش فروش

احتمال استقبال مناسب از این طرح های شرکت سایپا از طرف مردم بسیار کم می باشد و در صورت ثبت نام شانس برنده شدن در این طرح ها نسبتا بالاست.

در طرح مشابهی که دو هفته پیش برگزار شد، استقبال بسیار کمی از طرف متقاضیان خرید خودرو انجام شد و حتی تعداد شرکت کنندگان به 100 هزار نفر هم نرسید. در جدول زیر اطلاعات طرح قبلی شرکت سایپا ذکر شده است.

car2 اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا با قیمت غیر قطعی - دی 1400 + جدول

car3 اعلام طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا با قیمت غیر قطعی - دی 1400 + جدول

* متقاضیان از طریق قرعه کشی انتخاب خواهند شد.

* قیمت تمامی محصولات ثبت نامی در این طرح ها در زمان تحویل و بر اساس قسمت روز محاسبه می گردد. تمامی مبالغی که در زمان ثبت نام واریز می شود علی الحساب می باشد.

* شرایط و ضوابط قرعه کشی ها در این بخشنامه فعال می باشد فقط سند خودروهای ثبت نامی در این طرح آزاد است و محدودیتی برای فروش ندارند.

نکت ای که می توان به آن اشاره کرد و قابل توجه هم می باشد برگشت سود مشارکت و سود انصراف در طرح مشارکت تولید در محصولات سایپا به میزان 10 و 7 درصد می باشد که چند ماهی بود که از طرح های پیش فروش و مشارکت در تولید حذف شده بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدس اینترنتی این شرکت «www.saipacorp.com» مراجعه نمایید و یا بر روی آن کلیک نمایید.

نکات مهم که متقاضیان خرید خودرو در طرح فروش گروه سایپا می بایست مدنظر قرار دهند:
  • جهت خرید خودرو می بایست فرآیند تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک “ورود/ثبت نام” انجام داده و پس از تکمیل پروفایل خود، وارد سامانه شوید.
  • محدوديت كد ملي براي ثبت نام ها اعمال خواهد شد. ( هر كد ملي مجاز به ثبت نام يك دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو مي باشد. )
  • حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهينامه رانندگي خودرو حداقل پایه سوم می باشند.
  • دارا بودن گواهینامه رانندگی برای شخص متقاضی الزامی است.
  • متقاضی طي 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاكتور خودرو نزد شركت های سايپا و ايران خودرو نداشته باشد .
  • شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراه اعلام شده مي بايست متعلق به شخص متقاضی باشد.
  • متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال ( نصب شده بر روی خودرو) به نام خود می باشند امکان ثبت نام ندارند .
  • توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت .shaparak.ir به پایان می‌رسد.
خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه