ساعت 1:55 ق.ظ
امروز 5 تیر 1403
نفت
اولین بیانیه رسمی وزیر نفت/ اعتماد نمایندگان پشتوانه ارزشمندی برای پیشبرد برنامه های صنعت نفت است

جواد اوجی، وزیر نفت دولت سیزدهم نخستین بیانیه رسمی خود را در نخستین روز فعالیت در وزارت نفت صادر کرد.

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از  خبرگزاری تسنیم، جواد اوجی، وزیر نفت دولت سیزدهم در نخستین روز فعالیت خود، اولین بیانیه رسمی را صادر کرد.

متن این بیانیه که پیام وزیر جدید نفت بعد از اخذ رای اعتماد مجلس شورای اسلامی است، بدین شرح است:

“وَمَنْ یَعْتَصِمْ بِاللَّهِ فَقَدْ هُدِیَ إِلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ

و هر کس به خدا تمسک جوید قطعا به راه راست هدایت ‏شده است

” آیه 101 سوره آل عمران “

خدمت به مردم ودیعه و امانتی است گرانسنگ از سوی خدای متعال که انسان را در ایفای انجام وظائف خویش مکلف و متعهد میکند و در اهمیت و بزرگی این تعهد همین بس که خدای متعال برای انجام آن از دانایان و عالمان پیمان میگیرد و این پیام گهربار نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت (ص) است که می فرماید:

خَیرُ النّاسِ أنفَعُهُم لِلنّاسِ ” بهترین مردم، کسانی هستند که خیرشان به مردم بیشتر باشد. “

ضمن قدردانی و امتنان از حسن نظر ریاست محترم جمهور جناب آیت الله دکتر رئیسی در معرفی اینجانب جهت مدیریت وزارت معظم نفت جمهوری اسلامی ایران، بر خود لازم می دانم از هیات رئیسه محترم و تمامی نمایندگان ارجمند در مجلس شورای اسلامی که با رای حداکثری، بنده را مورد تأیید خود قرارداده و لایق پذیرش مسئولیت خطیر صنعت نفت کشور دانسته اند کمال تشکر وسپاسگذاری را داشته باشم. همچنین خود را قدردان حمایت های بیدریغ پرسنل خدوم صنعت نفت نیز می دانم  . بدون تردید اعتماد بالای نمایندگان محترم ضمن سنگین تر کردن بار این مسئولیت، پشتوانه ارزشمندی در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های ارائه شده برای صنعت نفت خواهد بود. امیدوارم با اتکال به ذات لایزال الهی، توسل به ائمه هدی (علیهم السلام) و با سرانگشت هدایت و تدابیر حکیمانه رهبری معظم انقلاب اسلامی و همچنین همراهی مجلس محترم، هیات محترم دولت و همکاران ارجمندم، بویژه جامعه بزرگ و ارزشمند صنعت نفت بتوانم در شان ملت بزرگ ایران و در راستای اعتلای بخشهای نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در کلیه سطوح زنجیره ارزش صنعت نفت و در این شرایط خاص اقتصادی و بین المللی آستین همت بالا زده و با مدیریت عالمانه و رویکرد جهادی و انقلابی، با جد و جهد و خرد جمعی، با بکارگیری مدیران صالح، پاک دست و متخصص رسالت مهم خویش را به درستی به انجام رسانم.”

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه