ساعت 7:46 ق.ظ
امروز 30 خرداد 1403
برق
برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد /فهرست کامل آراء در انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد
با برگزاری مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، ترکیب هیئت مدیره جدید این انجمن مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری نیمروز خبر، با برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد، بهرام سبحانی به نمایندگی از شرکت میدکو، امین ابراهیمی به نمایندگی از فولاد خوزستان، کسری غفوری به نمایندگی از فولاد خراسان، اسدالله فرشاد به نمایندگی از شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، بهادر احرامیان به نمایندگی از فولاد یزد، محمد کشانی به نمایندگی از مجتمع فولاد صنعت بناب و جهاندار شکری به نمایندگی از شرکت ذوب آهن بیستون به‌عنوان اعضای جدید هیئت مدیره انتخاب شدند.

شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی و شرکت‌های بخش خصوصی، فارغ از این‌که به‌صورت مستقیم برای عضویت در هیئت مدیره نامزد معرفی کنند یا خیر، در انتخابات هیئت مدیره حضور بسیار فعالی داشتند.

با برگزاری انتخابات، از رسته فولادسازان بزرگ (با ظرفیت تولید بیش از ۲ میلیون تن) دکتر بهرام سبحانی و مهندس امین ابراهیمی به‌عنوان اعضای جدید هیئت مدیره انتخاب شدند. همچنین از رسته گندله و آهن اسفنجی مهندس اسدالله فرشاد، از رسته ذوب قوس الکترکی دکتر کسری غفوری، از رسته ذوب القایی مهندس جهاندار شکری و از رسته نورد مقاطع تخت و طویل مهندس بهادر احرامیان و مهندس محمد کشانی و به‌عنوان اعضای هیئت مدیره انجمن فولاد انتخاب شدند.

پراکندگی جغرافیایی شرکت‌هایی که نمایندگان آن‌ها به‌عنوان اعضای جدید هیئت مدیره انجمن فولاد انتخاب شدند، به‌خوبی نفوذ جغرافیایی انجمن فولاد در سراسر کشور را نشان می‌دهد.

گفتنی است احمد دنیا‌نور مدیرعامل فولاد جنوب که سابقه چندین دوره عضویت در هیئت رئیسه انجمن فولاد را در کارنامه دارد، با رأی بالا به‌عنوان بازرس و عضو هیئت رئیسه انجمن فولاد انتخاب شد.

اعضای علی‌البدل هیئت مدیره انجمن فولاد

اعضای علی البدل هیئت مدیره انجمن فولاد نیز مشخص شدند. هاشم نظام‌آبادی از رسته فولادسازان بزرگ، محمدرضا بناییان مفرد از رسته ذوب قوس الکتریکی، سیدرضا شهرستانی از رسته ذوب القایی، محسن خراسانی قمصری از رسته نورد مقاطع طویل و تخت و احسان دشتیانه از رسته گندله و آهن اسفنجی به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره انجمن فولاد انتخاب شدند.

در جدول زیر جزئیات کامل آراء اخذشده اعضای اصلی و علی‌البدل در انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد را ببینید:

انتخابات فولاد

در انتخابات هیئت مدیره، دکتر بهرام سبحانی به‌عنوان یکی از باسابقه‌ترین چهره‌های صنعت فولاد کشور، با ۸۰ رأی بیشترین تعداد آراء را به خود اختصاص داد. انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد با مشارکت و حضور حداکثری شرکت‌های بزرگ فولادی و معد
خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه