ساعت 6:47 ب.ظ
امروز 10 اسفند 1402
جدید ترین اخبار
کمپین سبا
تبلیغات
نیمروز پلاس
برگزاری مانور مشترک دستگاه های امداد جاده ای استان اصفهان همزمان با روز راهدار

به مناسبت فرا رسیدن یک دی ماه روز راهدار و آغاز راهداری زمستانه مانور مشترک دستگاه های امداد جاده ای استان اصفهان به میزبانی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نیمروز خبر، به مناسبت فرا رسیدن روز راهدار و آغاز راهداری زمستانی، مانوری با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل دفتر فنی و مدیرکل مدیریت بحران استانداری، رئیس پلیس راهور استان، رئیس جمعیت هلال‌احمر استان، رئیس اداره مدیریت بلایا و پایش مراقبت‌های درمانی اورژانس استان، رئیس آزمایشگاه مکانیک خاک استان و مسئولین سایر دستگاه‌های امدادرسان جاده‌ای برگزار شد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در آیین برگزاری این مانور ضمن تبریک فرا رسیدن روز راهدار، اظهار کرد: عملیات راهداری زمستانه با حضور 750 راهدار و 550دستگاه ماشین آلات راهداری آغاز شده است.

فرزاد دادخواه با تقدیر از همکاری دستگاه های امداد جاده ای استان اصفهان برای خدمت رسانی به مردم، تصریح کرد: خدمت رسانی به مردم در طول بیش از 11 هزار کیلومتر از راه های استان در سایه همدلی و همکاری امکان پذیر است.

وی گفت: برگزاری مانورها ضمن تقویت همکاری بین بخشی، آمادگی و نظم خدمت رسانی به مردم در زمان بحران را افزایش خواهد داد.

دادخواه خاطرنشان کرد: در طرح راهداری زمستانه استان اصفهان، ۴۶ راهدارخانه و بالغ بر ۷۵۰ نفر پرسنل مجرب راهداری و پشتیبانی و ۶۰۰ دستگاه ماشین آلات و تجهیزات زمستانه فعال هستند و به خصوص در گردنه های صعب العبور و مناطق برفی عوامل طرح راهداری زمستانه مستقر شده اند.

دادخواه با اشاره به راهداران بدون مرز که شهرستان های مجاور به یکدیگر کمک می کنند، توضیح داد: به تناسب حوزه جغرافیایی استان ها ماشین آلات برای عملیات راهداری زمستانه پیش بینی شده و در کنار آنها ماشین آلات ستادی به صورت آماده باش جهت اعزام به مناطق مورد نیاز پیش بینی شده‌اند.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه