ساعت 8:23 ق.ظ
امروز 15 اسفند 1402
فولاد_هرمزگان
توجه ویژه فولادهرمزگان به بومی سازی

مدیر متالورژی و تحقیق و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولادهرمزگان با توجه به کمک کردن به صنعت فولاد کشور بحث بومی سازی را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

به گزارش نیمروز، شاهین زارع در حاشیه دومین کنفرانس بین المللی فولاد سازی و ریخته گری مداوم ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه در این کنفرانس افراد متخصص و کارشناسان و، پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان در حوزه ریخته گری دعوت شده است، گفت: هدف از اسن گردهمایی همراهی و همکاری و ایده پردازی های مطلوب در حوزه صنعت فولاد است.
وی با اشاره به اینکه شرکت فولاد هرمزگان به نخبگان توجه ویژه کرده است، تاکید کرد: از تعدادی از نخبگان در بخش فولادسازی و ریخته گری دعوت شده است.
مدیر متالورژی و تحقیق و توسعه شرکت فولاد هرمزگان افزود: تحریم هایی در صنعت فولاد وجود دارد و این تحریم ها شرایط را سخت کرده است اما با توجه بر دانش و فناوری تحریم ها تاثیری بر صنعت فولاد نداشته است.
وی با تاکید بر این مسئله که این کنفرانس بین المللی می تواند کمک بزرگی به ادامه فعالیت در صنعت فولاد باشد، تصریح کرد: همچنین شرکت فولاد هرمزگان در راستای تحریم های موجود بحث بومی سازی را بسیار مورد توجه قرار داده است و استراتژی سال ۱۴۰۱ را تدوین کرده است.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه