ساعت 6:00 ب.ظ
امروز 28 تیر 1403
جهاد تخلیه بنادر ادامه دارد/ نقش مهم رانندگان در توزیع کالای اساسی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: با وجود تحریم‌ها بازهم رانندگان در حمل و نقل مسافران و بار به وظیفه ذاتی خود عمل می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری نیمروز، مهدی خضری صبح پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری ضمن تقدیر از سپاه صاحب الزمان برای هماهنگی در برگزاری گرامیداشت هفته حمل و نقل اظهار داشت: ما در این هفته هر ساله مراسمی را برگزار می‌کنیم که به دلیل شیوع کرونا این جلسه دو سال برگزار نشد.
وی افزود: 26 آذرماه یادآور فرمان ویژه امام برای جهاد تخلیه بنادر است که آن روز شاهد عملکرد بسیجی وار در حوزه بنادر بودیم، اما بسی جای خوشحالی است بعد از 42 سال از تاریخ انقلاب بازهم شاهد حرکت های جهادی در حوزه حمل و نقل هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان ادامه داد: در حال تحریم ها بازهم رانندگان در حمل و نقل بار و مسافر به وظیفه ذاتی و عرفی و شرعی خود عمل می کنند و در حوزه جهاد تخلیه بنادر فعالیت خود را انجام می‌دهند.
وی ابراز داشت: در شرایط سخت کرونایی که خیلی جاها تعطیل بود رانندگان نسبت به حمل کالای اساسی فعالیت داشتند که نقش مهمی در وضعیت کشور داشتند و رانندگان وظیفه خود در خدمت به مردم را فراموش نکردند.
خضری اضافه کرد: با توجه به اهمیت جایجایی مسافران و شرایط سخت کرونایی و زیان ده بودن حمل مسافر رانندگان نسبت به جایجایی و رعایت وضعیت کرونایی اقدام کردند و حتی با شرایط زیان دهی به فعالیت خود ادامه داد.
وی اضافه کرد: در حوزه راهداری نیز با توجه به شرایط اقتصادی سخت کشور حفظ و نگهداری ره های کشور بسیار مهم است و فعالان حوزه راه با سختکوشی ویژه برای عبور و مرور ایمن تلاش کردند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به شرایط سخت و نقش مهم اصفهان در ترانزیت کالا حمایت خوبی شده،در اصفهان 450 میلیارد پروژه راهداری از ابتدای سال اجرا شده و 200 کیلومتر راه روکش آسفالت گرم شده که نتیجه تلاش فعالان راهداری و پلیس راه استان است.
وی ابراز داشت: پلیس های راه با حضور خود یک امنیت خاطر به کابران جاده می دهند و باید به طور ویژه تقدیر شوند زیرا نقش مهمی در امنیت مسافران دارند.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه