ساعت 4:43 ب.ظ
امروز 16 خرداد 1402
نیمروزخبر
جو پایدار در اغلب مناطق کشور/وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از ایرنا،«کبری رفیعی» درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور افزود: تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار را پیش بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: امروز بعدازظهر در استان‌های خوزستان و ایلام وزش باد و گرد و خاک را شاهد خواهیم بود. در استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، همدان، اصفهان، قم، یزد، جنوب سمنان و استان مرکزی با توجه به افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: از امروز تا روز سه شنبه در برخی از مناطق خراسان جنوبی، شرق کرمان و نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل، وزش باد شدید و گرد و خاک را پیش‌بینی می‌کنیم، ضمن اینکه در دو روز آینده با توجه به جریان‌های گرم و مرطوب جنوبی، در مناطق مرتفع جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شمال و شرق هرمزگان احتمال رگبار و رعدوبرق وجود دارد. آب‌های دریای عمان به ویژه شرق این منطقه طی سه روز آینده متلاطم و مواج است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز صاف است و گاهی با افزایش باد مواجه می شود. حداکثر دما در تهران امروز ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد شد و پیش‌بینی می‌کنیم حداقل دما فردا در تهران به ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر برسد.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه