ساعت 6:42 ق.ظ
امروز 30 خرداد 1403
دلار
دلار ارزان می شود

روزنامه کیهان در شماره امروز خود مدعی شده است که در هفته جاری نرخ ارز کاهش می یابد.

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از اقتصادنیوز ، روزنامه کیهان در شماره امروز خود پیش بینی کرد که در هفته جاری نرخ ارز کاهش می یابد.

کیهان نوشت: «پیش‌بینی می‌شود؛ با شروع صادرات انرژی و غیره به افغانستان و استقرار کابینه آقای رئیسی، رشد ارز در هفته جاری متوقف شود و با رسیدن شاخص بورس به سطح یک میلیون و 550 هزار واحد، شاهد تعادل در بازار سرمایه هم باشیم یا حتی ورود به فاز استراحت تسریع شود. »

این روزنامه به نقل از نادر بذرافشان؛ دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران با پیش‌بینی خود از بازارها طی روزهای آتی، افزود: «تجربه ثابت کرده است که سه پارامتر اصلی اونس جهانی طلا، میزان عرضه و تقاضا در داخل و مهمتر از همه نرخ ارز در داخل و بحث ثبات آن تعیین‌کننده روند بازار سکه و طلا در کشور خواهد بود. با توجه به نهایی شدن اعضای کابینه دولت جدید و آغاز به کار آن‌ها، امیدواریم که بازار ارز تحت کنترل قرار گیرد و بازار به ثبات نسبی مناسب برسد.»

کیهان ادامه داد: “امید است که طی روزهای اخیر شاهد این باشیم که دولت ثبات و حتی روند کاهشی در بازار ارز بتواند ایجاد کند؛ بر این اساس با توجه به اینکه تقاضا در بازار طی هفته‌های اخیر چندان زیاد نبوده است، احتمال این می‌رود که قیمت‌ها ثبات پیدا کرده و حتی روند کاهشی هم داشته باشند.”

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه