ساعت 5:27 ب.ظ
امروز 28 تیر 1403
دولت اینده
دولت آینده باید برنامه‌محور باشد/ تخریب فضا را غبارآلود می‌کند

نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید تخریب فضا را غبارآلود می‌کند و کسانی تخریب می‌کنند که چیزی برای گفتن ندارند.

به گزارش نیمروز خبر ، اکبر پولادی در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و شرایط انتخاب رییس جمهور اصلح، اظهار کرد: این سرزمین غنی از داشته‌های الهی، تاریخ کهن و سرمایه‌های انسانی، دینی و سیاسی است. فقط باید تلاش کنیم برای آینده این کشور به درستی برنامه ریزی کنیم. باید به مردم خدمت و به شکلی کار کنیم که مردم احساس کنند به سمت پیشرفت و تعالی در حال حرکت هستیم. همه ارزش‌ها در حال بروز است.

او ادامه داد: در همین راستا دولت آینده باید برنامه محور باشد، همه ظرفیت‌ها را بشناسد و این ظرفیت‌ها را به کار بگیرد. باید به شعارهای اصلی انقلاب که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، پایبند باشند و استقلال همه جانبه کشور را به بهترین شکل ممکن حفظ کنند. مردم انتظار دارند که دولت آینده کارآمد باشد و توانایی خدمت به مردم را داشته باشد و بتواند چالش‌ها و مشکلات مردم را رفع کند.

نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی درباره لزوم شرکت حداکثری مردم در انتخابات گفت:‌ خدا را شکر می‌کنم که ملت توفیق پیدا کرد تا به بهترین شکل در انتخابات شرکت کند. حتما باید کار نیمه تمام را تمام کنیم. همه باید با هم بیاییم و خواسته‌ها، آرمان‌ها و حفظ ارزش‌های‌مان را به نتیجه برسانیم. با حضور در انتخابات همه دوستان امیدوار و همه دشمنان ناامید و مایوس خواهند شد. از همه هموطنان خواهش می‌کنم حضور پر رنگ داشته باشند چون این به ما امنیت و پیشرفت و برکات زیادی می‌دهد. جز اعتماد به خدای بزرگ و رهبر عزیزمان راه دیگری را طی نخواهیم کرد. همه با اقتدار کارمان را دنبال می‌کنیم و خداوند هم به وحدت و یکپارچگی اقتدار می‌دهد.

او درباره رفتارهای درست ستادهای تبلیغاتی بیان کرد: رفتارهایی که در کشورهای غربی و نقاط مختلف دنبال انجام می‌شود، نقش الگویی برای ما ندارد. ما یک فرهنگ، مکتب و انقلاب خاص هستیم. وقتی پیامبر اکرم هدف از بعثت‌شان را تکمیل اخلاق اعلام می‌کنند، هیچ دلیلی ندارد که کاندیداها همدیگر را تخریب کنند. اگر این‌ کاندیداها در مسیر درست توانایی‌ها و ایده‌هایشان را بیان کنند، مردم استقبال می‌کنند. تخریب فضا را غبارآلود می‌کند. کسانی تخریب می‌کنند که چیزی برای گفتن ندارند. ما باید با شأن ارزش‌های دینی و فرهنگی‌مان عمل کنیم. باید حرمت خودشان و مردم نگه داشته شود.

پولادی در پایان اضافه کرد: هر چقدر ملت قوی‌تر و گسترده‌تر عمل کند، فرد اصلح‌تر انتخاب می‌شود و این باعث می‌شود آن فرد با پشتوانه و توان بیشتر قدرت حرکت و دفاع از منافع کشور را داشته باشد. حضور گسترده فقط یک بعدی نیست و منافع چند جانبه خواهد داشت و از هر نظر برای ملت موثر واقع می‌شود. ان‌شاءالله به همین شکل خواهد بود و ما یکی از صحنه‌های بزرگ انقلاب را در جمعه پیش رو خواهیم دید.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه