ساعت 8:37 ق.ظ
امروز 15 اسفند 1402
موزه مخابرات
راه اندازی موزه مخابرات در کلانشهر اصفهان

سرپرست روابط عمومی مخابرات اصفهان از راه اندازی موزه مخابرات در اصفهان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نیمروز خبر، فرشته صبائی گفت: با توجه به اقدامات صورت گرفته در زمینه جمع آوری اقلام قدیمی مخابراتی، به زودی شاهد افتتاح موزه مخابرات در شهر اصفهان خواهیم بود.

او که مسئولیت اجرای طرح راه اندازی موزه مخابرات اصفهان را نیز بر عهده دارد؛ به اهداف شکل گیری این مجموعه، پرداخت وگفت: هدف از شکل گیری این موزه، ایجاد بستری برای آشنایی آحاد مردم با روند توسعه تجهیزات و فناوری‌های ارائه شده در عرصه ارتباطات و مخابرات بوده که امیدواریم توانسته باشیم تا حد مطلوبی در راستای تحقق این هدف گام برداریم.

بخشی از طبقه همکف ساختمان نقش جهان مخابرات واقع در خیابان شهید بهشتی نژاد، به دلیل نزدیک بودن به میدان تاریخی امام (ره) و دیگر موزه‌های استان و همچنین به سبب داشتن فضای خالی؛ به عنوان مکان احداث موزه مخابرات در نظر گرفته شده است.

صبائی جمع‌آوری اقلام مخابراتی قدیمی مانند قطعات فنی، تلفن، عکس‌ها و مکاتبه‌ها در مخابرات منطقه اصفهان، حفظ هویت تاریخی و قدمت این اقلام را از دیگر اهداف احداث این موزه دانست.

سرپرست روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان معتقد است که راه اندازی این موزه با امکانات موجود و کمترین هزینه برای مخابرات محقق شده است.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه