ساعت 7:14 ق.ظ
امروز 30 خرداد 1403
سسما: السد بازیکنان و مربیانی در سطح جهانی دارد/امیدوارم داور فردا روز خوبی داشته باشد

به گزارش پایگاه خبری نیمروز خبر، یوسو سسما مربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر السد عربستان گفت: با نتایجی که تاکنون گرفته‌ایم، فردا برای ما یک فینال سخت است. هر تیمی که فردا برنده شود، شانس صعود قبل از بازی پایانی در دستان خودش خواهد بود. تیم بزرگ السد بازیکنان و کادر فنی در سطح جهانی دارد که تجربه بزرگی در این مسابقات دارند.

وی افزود: آماده مبارزه برای دیدار فردا هستیم و قطعا بازیکنان با انگیزه بیشتر و منسجم‌تر در این دیدار به میدان می‌روند، از کادرفنی، مربی بدنساز و کادر پزشکی ممنون هستیم که بازیکنان را در وضعیت خوبی قرار داده‌اند. اگر بتوانیم بازی فردا را ببریم دست‌آورد بزرگی است و اگر اینگونه نباشد به حریف تبریک می‌گوییم و به بازیکنان خود افتخار می‌کنیم.

مربی تیم فولاد خوزستان افزود: تاکنون در هیچ دیداری کم نیاورده‌ایم و برای همین موضوع به همه بازیکنان تیم افتخار می‌کنم، بازیکنان جوان و کم‌تجربه‌ای که در چنین مسابقاتی حاضر نبوده‌اند. امیدوارم که فردا داوری نیز روز خوبی داشته باشد زیرا که در بازی قبل دو اشتباه بزرگ از سوی داور علیه ما گرفته شد که می‌توانست روند و نتیجه مسابقه را تغییر بدهد.

سسما با اشاره به هواداران فولاد گفت: ما نماینده فوتبال و مردم خوزستان و ایران هستیم و امیدوارم که بتوانیم فردا باعث سرافرازی آن‌ها شویم. مطمئنم که فردا بازیکنان تمام توان خود را در این مسابقه برای شادی هواداران و مردم ایران به کار خواهند بست. :

وی در خصوص نبود VAR در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: من برای نخستین بار است که در مسابقات آسیایی شرکت می‌کنم اما باعث تعجب من است که با این همه امکانات ای‌اف‌سی چرا از این سیستم ویدئویی استفاده نشد و قطعا نبود VAR ضرر بزرگی برای ما بوده است.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه