ساعت 2:21 ق.ظ
امروز 6 فروردین 1402
نیمروزخبر
شرکت مهدفام سپاهان
شرکت مهدفام سپاهان بر قله افتخار

شرکت مهدفام سپاهان در اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان به عنوان انبوه سازبرتر استان اصفهان توسط مقامات کشوری و استانی مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش نیمروز خبر، اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان در دو روز و با حضور مسئولان ارشد کشور و استان اصفهان و جمعی از انبوه سازان و طراحان استان اصفهان برگزار شد.

در این اجلاس سید کریم داوودی مدیر شرکت مهدفام سپاهان به عنوان انبوه سازبرتر استان اصفهان توسط مقامات کشوری و استانی مورد تقدیر قرار گرفت.

نخستین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان شامل همایش سومین پویش “نما؛ هویت شهر ما” و نخستین پویش ملی “ساختمان پایدار؛ شهر پایدار” با همکاری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان و مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان (صما)، با هدف تمرکز بر مؤلفه پایداری در روند ساخت‌وساز ساختمان‌ها در شهر برگزار شد.

یکی از رویکردهای مهم این اجلاس،ارتقای سطح معماری پایدار در شهر اصفهان و همچنین بررسی معیارها و شاخص‌های نما در شهر اصفهان و معرفی این شاخص‌ها به طراحان، معماران و سازندگان شهر است تا بتوان در کنار یکدیگر شهری زیست پذیر و زیبا برای آیندگان خود ساخت.

این اجلاس با همکاری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان و مجتمع رسانه‌ای راه‌وساختمان، با هدف تمرکز بر مولفه پایداری در روند ساخت‌وساز ساختمان‌ها در شهر برگزار می‌شود.

تقدیــر از معــماران و ســازنــدگان برتر شــهر

برپایی هشت کارگاه و۶ پنل تخصصی را با موضوع‌های مختلف حوزه معماری و شهرسازی از برنامه های این اجلاس بود و در ۲ روز برگزاری این اجلاس کارگاه طراحی نما و مصرف انرژی، کارگاه نور و منظر شهر، کارگاه طراحی معماری بر اساس اصول نماهای تهویه شونده، کارگاه نمای سامانه‌های ایستا در ساختمان‌های صفر انرژی، کارگاه آسیب‌شناسی نما و منظر شهری معماری معاصر اصفهان، کارگاه ضرورت حرکت به سمت ساختمان‌های پایدار، کارگاه جایگاه معماری پایدار در روند طراحی ساختمان، کارگاه ایده پردازی در نما و تقدیــر از معــماران و ســازنــدگان برتر شــهر برگزار شد.

را برگزار می‌شود.
اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۴ و ۲۵ خردادماه سال‌جاری در مرکز همایش های سیتی‌سنتر اصفهان برگزار  شد.

مرضیه زارع

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه