ساعت 7:33 ق.ظ
امروز 30 خرداد 1403
طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار امروز مجلس

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از ایرنا، نشست علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمدباقر قالیباف» و با حضور ۲۱۲ نماینده دقایقی پیش آغاز شد.

در جلسه امروز، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولید کشاورزی و گزارش این کمیسیون در مورد طرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی در دستور کار نمایندگان قرار می‌گیرد.

رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف، ‌ گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح ساماندهی صنعت خودرو همچنین بررسی می‌شود.

همچنین گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور و گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی نیز برای دستور کار امروز پیش بینی شده است.

گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مورد بررسی نحوه اجرای قانون اصلاح قانون صدور چک، گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران و انتخاب یک نماینده از هر یک از کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات، اقتصادی و اجتماعی به عنوان ناظر در شورای موضوع بند (الف) تبصره(۱۸) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور نیز در دستور کار امروز قرار دارد.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه