ساعت 8:17 ب.ظ
امروز 19 آذر 1402
فولادشهر میزبان افتتاحیه مسابقات ملی مهارت

 فولادشهر فردا میزبان افتتاحیه مسابقات ملی مهارت خواهد بود.

این مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات بین المللی شانگهای برگزار می‌شود

به گزارش نیمروز خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر مراسم افتتاحیه نوزدهمین مسابقات ملی مهارت سه شنبه مصادف با مبعث رسول اکرم (ص) در سالن آمفی تاتر امام رضا فولادشهر با حضور مسئولان و شرکت کنندگان  ۱۲ استان کشور راس ساعت ۱۰ صبح برگزار میشود.

گفتنی است این مسابقات در بخش فضای سبز و گل آرایی به میزبانی شهر جدید فولادشهر ,  با محوریت اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان و پشتیبانی مادی و معنوی شرکت عمران ، بخشداری , شورای شهر و شهرداری و سایر دستگاههای همکار برگزار و  شرکت کنندگان از تاریخ ۱۲ الی ۱۴ اسفندماه در پارک پرنیان و فرهنگسرای غدیر فولادشهر به رقابت می پردازند .

این مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات بین المللی شانگهای برگزار می‌شود. مسابقات برای مردم شریف فولادشهر آزاد است

لازم به ذکر است برندگان این مسابقات به جشنواره بین المللی که هر دو سال یکبار در یکی از کشورها برگزار میشود به عنوان تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران اعزام و این دوره در شانگهای چین همه شرکت کنندگان به رقابت می پردازند.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه