ساعت 2:55 ق.ظ
امروز 6 خرداد 1403
فولادشهر میزبان افتتاحیه مسابقات ملی مهارت

 فولادشهر فردا میزبان افتتاحیه مسابقات ملی مهارت خواهد بود.

این مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات بین المللی شانگهای برگزار می‌شود

به گزارش نیمروز خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر مراسم افتتاحیه نوزدهمین مسابقات ملی مهارت سه شنبه مصادف با مبعث رسول اکرم (ص) در سالن آمفی تاتر امام رضا فولادشهر با حضور مسئولان و شرکت کنندگان  ۱۲ استان کشور راس ساعت ۱۰ صبح برگزار میشود.

گفتنی است این مسابقات در بخش فضای سبز و گل آرایی به میزبانی شهر جدید فولادشهر ,  با محوریت اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان و پشتیبانی مادی و معنوی شرکت عمران ، بخشداری , شورای شهر و شهرداری و سایر دستگاههای همکار برگزار و  شرکت کنندگان از تاریخ ۱۲ الی ۱۴ اسفندماه در پارک پرنیان و فرهنگسرای غدیر فولادشهر به رقابت می پردازند .

این مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات بین المللی شانگهای برگزار می‌شود. مسابقات برای مردم شریف فولادشهر آزاد است

لازم به ذکر است برندگان این مسابقات به جشنواره بین المللی که هر دو سال یکبار در یکی از کشورها برگزار میشود به عنوان تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران اعزام و این دوره در شانگهای چین همه شرکت کنندگان به رقابت می پردازند.

خبر روز
قیمت

قیمت طلای جهانی اوج گرفت

قیمت طلا امروز سه‌شنبه (۲۱ مه) افزایش یافت و نزدیک به رکورد جلسه قبل بود زیرا داده‌های اقتصادی اخیر شرط‌ بندی‌ها مبنی بر اینکه فدرال

اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه