ساعت 3:17 ق.ظ
امروز 6 خرداد 1403
ترابری
مصوبه جدید شورایعالی ترابری؛ گسیل ۲۵۰۰ کامیون به بندر امام برای حمل کالای اساسی دپو شده

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از اعزام ۲۵۰۰ کامیون و ۱۵۰ واگن به بندر امام خمینی (ره) برای جلوگیری از انباشت کالای اساسی در این بندر خبر داد.

به گزارش نیمروزخبر و یه نقل از خبرگزاری تسنیم، شهرام آدم نژاد با اشاره به برگزاری نشست 219 شورای عالی هماهنگی ترابری کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در این نشست مصوب شد اقدامات لازم جهت حمل یکسره کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) انجام شود. در این راستا نیز دستگاه‌ها و ارگان‌های حمل‌و‌نقلی، گمرک، بانک مرکزی و وزارت صمت  اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: بر این اساس مقرر شد با پیگیری که از طریق دولت انجام خواهد شد صدور مجوزهای قرنطینه و استاندارد به‌صورت واحد انجام شود تا امکان حمل یکسره کالا میسر شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: همچنین مقرر شد به منظور کاهش انباشت کالا در بندر و تسریع در تخلیه کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) روزانه حداقل 2500 دستگاه کامیون و حداقل 150 واگن به این بندر اعزام شود.

خبر روز
قیمت

قیمت طلای جهانی اوج گرفت

قیمت طلا امروز سه‌شنبه (۲۱ مه) افزایش یافت و نزدیک به رکورد جلسه قبل بود زیرا داده‌های اقتصادی اخیر شرط‌ بندی‌ها مبنی بر اینکه فدرال

اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه