ساعت 6:43 ق.ظ
امروز 30 خرداد 1403
مجوز صدور بارنامه از مبدا بندرامام (ره) برای شرکت های حمل و نقل اصفهانی

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، محمدعلی صلواتی اظهار کرد: این امکان برای کلیه شرکت های حمل ونقل به استثنای شرکت‌های حمل و نقل فعال در بخش سیمان، نفتی، ترافیکی و فوق سنگین از مبداء بندر امام خمینی (ره) به تمام نقاط کشور برای کالاهای کنجاله، سویا، ذرت و جو فراهم شده است.

وی از تمامی شرکت‌های حمل و نقل کالای فعال در سطح استان دعوت کرد که با درنظر گرفتن شرایط مناسب موجود ، نسبت به جابجایی کالاهای مورد اشاره اقدام کنند.
صلواتی خاطرنشان کرد: در صورتی که مالکان ناوگان ملکی شرکت های حمل ونقل از جابجایی کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی از مبداء بندر امام به استان اصفهان خودداری کنند، باید مراتب به اداره‌کل اعلام شده تا نسبت به قفل شماره هوشمند ناوگان در سامانه اقدام شود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تصریح کرد: در جابجایی کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی از مبداء بندر امام خمینی(ره)، اولویت جابجایی با کالاهای به مقصد استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، سالانه ۶۰۰ میلیون تن کالا در جاده‌های کشور جابجا می‌شود که ۴۳۰ میلیون تن آن با بارنامه است.همچنین سالانه بیش از ۵۳ میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای از مبدا استان اصفهان جابجا می‌شود و این استان از نظر حمل کالا در میان 31 استان کشور در رتبه اول قرار دارد.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه