ساعت 3:09 ق.ظ
امروز 6 فروردین 1402
نیمروزخبر
واکسن
واردات ۲۴ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۶۱۰ دُز واکسن کرونا به کشور

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از خبرگزاری مهر ، مهرداد جمال ارونقی گفت: دیروز بیستمین محموله واکسن وارداتی از مبدا چین به میزان ۷۰۰ هزار دُز به فرودگاه امام وارد شد که به این ترتیب جمع کل واکسن‌های وارداتی به کشور به عدد ۲۴ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۶۱۰ دُز رسید.

معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور افزود: محموله دیروز سی و هفتمین محموله وارداتی واکسن از بهمن پارسال تاکنون بوده که تشریفات آن در حداقل زمان و در پای پرواز انجام شده و در اختیار نمایندگان وزارت بهداشت قرار گرفته است.

ارونقی گفت: تا کنون ۲۰ محموله واکسن سینوفارم به میزان ۱۷ میلیون و ۹۱۰ هزار دُز از مبدا چین، ۳ محموله واکسن آسترازنکا به میزان ۲ میلیون و ۹۱۱ هزار و ۸۱۰ دُز از مبدا ژاپن، یک محموله واکسن کواکس ایتالیایی به میزان یک میلیون و ۴۵۲ هزار دُز، ۱۰ محموله واکسن اسپوتنیک روسی به میزان یک میلیون و ۲۰ هزار دُز، یک محموله واکسن کواکس کره جنوبی به میزان ۷۰۰ هزار و ۸۰۰ دُز، یک محموله واکسن آسترازنکای روسی به میزان ۳۱۵ هزار دُز و یک محموله واکسن بهارات هند به میزان ۱۲۵ هزار دُز به کشور وارد شده است.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه