ساعت 3:23 ق.ظ
امروز 5 تیر 1403
قالیباف
وعده قالیباف در مورد لایحه رتبه‌بندی معلمان

رئیس مجلس در مورد لایحه رتبه‌بندی معلمان اعلام کرد که شب گذشته این لایحه در سامانه بارگذاری شد و در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می‌آید.

 

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از  تجارت‌نیوز، محمد باقر قالیباف صبح امروز همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس برای شرکت و سخنرانی در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید شهرستان صومعه‌سرا و ۲۳ شهید مدافع حرم استان گیلان در ضیابر وارد گیلان شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در نخستین برنامه خود با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه (س) رشت زنگ شکوفه ها را به صدا درآورد.

قالیباف پس از نواختن زنگ شکوفه ها در دبستان دخترانه حضرت رقیه (س) رشت، با اولیای دانش آموزان و معلمان دیدار و گفتگو کرد.

در این گفتگو یکی از معلمان با گلایه از وضعیت معیشتی فرهنگیان خطاب به رئیس مجلس گفت که وضعیت معیشتی معلمان مناسب نیست و با اجرای لایحه رتبه‌بندی تمام معلمان انگیزه مضاعف گرفته و بیشتر تلاش می‌کنند.

قالیباف در پاسخ به مطالبات این معلم اعلام کرد که شب گذشته لایحه رتبه‌بندی معلمان در سامانه بارگذاری شد و در روزهای آینده به صحن علنی مجلس می‌آید.

در راستای اجرای برنامه‌های ۵ ساله توسعه، سال گذشته، دولت دوازدهم مجاب شد تا لایحه رتبه‌بندی را به مجلس ارائه کند که این پیگیری‌ها نتیجه داد و لایحه رتبه‌بندی در اسفندماه ۱۳۹۹ به مجلس ارائه شد.

چهارشنبه ۳۱ شهریور این لایحه برای ورود به صحن در سامانه قوانین مجلس ثبت شد تا برای بررسی نهایی راهی صحن علنی مجلس شود. با تصویب لایحه رتبه بندی معلمان، آنهااز حیث مهارت‌ها، توانمندی‌ها و دانشی که دارند، ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شود.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه