ساعت 10:49 ب.ظ
امروز 11 فروردین 1402
نیمروزخبر
کتاب بازاریابی دیجیتال
کتاب بازاریابی در دنیای دیجیتال ترجمه شد

کتاب بازاریابی در دنیای دیجیتال به همت مجید شادمند و طلایه رضایی به فارسی ترجمه شد.

به گزارش نیمروز خبر، این کتاب که توسط آویناش کاپور نوشته شده است در سال 1401 به همت مجید شادمند و طلایه رضایی به فارسی ترجمه شد.

مجید شادمند در رابطه با محتوای این کتاب اظهار کرد:  در این کتاب نویسنده به بررسی و تجزیه و تحلیل پویایی رسانه های دیجیتال و اجتماعی برای دنیای مجازی می پردازد.

IMG 8270 کتاب بازاریابی در دنیای دیجیتال ترجمه شد
مجید شادمند مترجم کتاب

وی افزود: از جمله مکانیسمی که در ایجاد ترافیک و افزایش آگاهی از برند در دنیای برنامه نویسی و الگوریتمی ارتباطات بلادرنگ نقش دارد، جایی که دنیای دیجیتال جدید به تدریج توسط بلاک چین پیش می رود. ( پلتفرم های رسانه های اجتماعی فعال)

مترجم کتاب بازاریابی در دنیای دیجیتال گفت: نویسنده در این کتاب به  تلاش شرکت‌های هوشمند برای تبدیل شدن به شرکت‌های مبتنی بر داده و هوش مصنوعی برای رقابت، متمایز کردن و دستیابی موفقیت‌آمیز به مشتریان  اشاره می کند و درک انتقادی از چشم انداز بازاریابی دیجیتال را توسعه می دهد.

مجید شادمند خاطرنشان کرد: همچنین نویسنده به بررسی و بررسی جنبه های مختلف فرآیند بازاریابی دیجیتال و پیامدهای آنها می پردازد، نگاهی عمیق به آنچه شرکت‌ها می‌توانند برای پیشگامی و اجرای موفقیت‌آمیز نوآوری‌های بازاریابی دیجیتال در دنیایی بهینه‌سازی شده با موبایل و موبایل برای ایجاد و حفظ ارتباط و وفاداری با مشتری آنلاین انجام دهند.

شادمند ادامه داد: در این دنیای متصل، مصرف‌کنندگان با پورتال‌های رابط‌های مشترک چند هوشمند تعاملی مرتبط هستند و در این کتاب نویسنده در این رابطه صحبت می کند که شاغلین باید تلاش‌های خود را بیشتر به سمت تقویت تصویر مثبت برند و ارزش ویژه برند مبتنی بر مصرف‌کننده هدایت کنند تا معاملات کوتاه‌مدت.

وی این کتاب برای مخاطبان گسترده ای از جمله دانشجویان و اساتید در دانشکده های بازرگانی فارغ التحصیل و مدیران اجرایی کسب و کار مفید دانست و افزود: هدف از انتشار و ترجمه این کتاب اطلاع رسانی به مدیران و کمک به رهبران فعلی و آینده کسب و کار است تا در طوفان های رقابتی راه اندازی شده توسط فناوری دیجیتال برای دستیابی به بخش های بازار، برای انجام تحقیقات بازار، و برای مدیریت محتوا، صرف نظر از اینکه چه صنعتی است، مورد استفاده قرارگیرد.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه