ساعت 11:19 ق.ظ
امروز 8 فروردین 1402
نیمروزخبر
کسب رتبه برتر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی استان اصفهان

اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان، موفق به کسب رتبه اول در شاخص های اختصاصی شد.

به گزارش پایگاه خبری نیمروز خبر، عصر امروز آئین بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی با رعایت پروتکل های بهداشتی  برگزار شد.

در این آئین اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان به عنوان رتبه برتر مجموع شاخص های اختصاصی گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت استان اصفهان معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

شهید رجایی

در لوح تقدیر اهدا شده از سوی استاندار محترم اصفهان و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان به مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان آمده است، تلاش ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان موجب شده است از طرف ستاد بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان به عنوان رتبه برتر مجموع شاخص های اختصاصی گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت شناخته و معرفی شوید.

این موفقیت را به جنابعالی و تمامی کارمندان شریف آن دستگاه تبریک گفته و انتظار می رود به نحو مقتضی از همکارانتان تقدیر و تشکر نمایید.

امید است با استمرار تلاش و تکاپوی ویژه در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها موجب ارتقا کارآمدی دولت، رضایت مردم، ایجاد آرامش، دمیدن روح امید در کالبد جامعه و سرافرازی میهن عزیزمان ایران اسلامی شوید.

با آرزوی موفقیت روزافزونتان از درگاه خداوند متعال.

 

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه