ساعت 6:53 ب.ظ
امروز 28 تیر 1403
بسته
۲۰۰ بسته سرمایه‌گذاری جدید برای فرودگاه‌های کشور در نظر گرفته شد

معاون برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه‎‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: ۲۰۰ بسته سرمایه‌گذاری به ارزش ۴۰ همت برای فرودگاه‌های کشور در نظر گرفته شده است.

به گزارش نیمروز خبر و به نقل از ایرنا،علی عبدی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از فرودگاه بین‌المللی آیت الله جمی آبادان گفت: منابع درآمدی هوانوردی قابل اطمینان نیست به همین دلیل با عزم جدی باید به سمت جذب درآمدهای غیرهوانوردی گام برداریم.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال توسط رهبر معظم انقلاب به سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شد، مشارکت بخش خصوصی در فرودگاه‌ها هدفی مهم در تحقق شعار سال است و تا پایان سال‌جاری قراردادهای مناسب بین فرودگاه‌ها و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی منعقد خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه‎‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار کرد: امروز اطلس جامعه سرمایه گذاری در فرودگاه های کشور است که در این راستا ۲۰۰ بسته سرمایه گذاری به ارزش ۴۰ همت در فرودگاه‌های کشور در نظر گرفته شد که به دلیل بازده اقتصادی مناسب می‌توانند در سرمایه گذاری و اقتصادی فرصت مناسبی باشند.

وی ادامه داد: با مشوق‌ها و بسته‌های سرمایه گذاری، می توان امنیت اصل سرمایه و سرمایه گذاری را به نحوی تضمین کنیم که به جای خروج سرمایه، از درون کشور و در دل فرودگاه‌ها با بازدهی مناسب صورت گیرد.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه