ساعت 1:26 ق.ظ
امروز 25 فروردین 1403
72 ساعت
۷۲ ساعت بیداری و تلاش بی‌وقفه راهداران برای بازگشایی راه‌ها

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: راهداران بیش از ۶۰ ساعت است که نخوابیده‌اند و در حال تلاش برای بازگشایی تمامی محورهای اصلی و فرعی هستند. از مردم می‌خواهیم قبل از سفر از وضعیت آب و هوایی مقصد خود با تماس با ۱۴۱ مطلع شوند.

به گزارش نیمروز خبر، مهدی فقهی اظهار کرد: از روز دوشنبه شاهد بارش‌های سنگین برف و وزش بادروبه‌های شدید در محورهای مواصلاتی استان اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه راهداران بیش از ۶۰ ساعت است که نخوابیده‌اند و در حال تلاش برای بازگشایی تمامی محورهای اصلی و فرعی هستند، گفت: از مردم می‌خواهیم قبل از سفر از وضعیت آب و هوایی مقصد خود با تماس با ۱۴۱ مطلع شوند.

معاون راهداری استان اصفهان تصریح کرد: راهداران استان در حال آماده‌باش بوده و گشت‌های راهداری مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

به گزارش ایمنا، همزمان با بارش‌های برف از روز گذشته راهداران استان اصفهان ۷۲ ساعت است که بدون وقفه در حال تلاش برای برف‌روبی و بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اصفهان هستند. افزایش چشمگیر بارش برف در زمستان سال جاری، زحمات راهداران استان اصفهان را برای بازگشایی محورهای مواصلاتی استان اصفهان و برقراری تردد ایمن و روان دو چندان کرده است.

شب بیداری و تلاش بی منت برای خدمت به مردم توسط راهداران بخش جدایی ناپذیر این شغل شریف است اما معمولاً زحمات شبانه روزی راهداران از دید مردم پنهان می‌ماند. تردد در محورهای استان با کمترین مشکل، ماحصل شب زنده داری و پاسبانی راهدارانی است که زحماتشان کمتر در قاب دوربین‌های حرفه‌ای ثبت شده است.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه