ساعت 7:17 ب.ظ
امروز 10 اسفند 1402
جدید ترین اخبار
کمپین سبا
تبلیغات
نیمروز پلاس
قدردانی منتخب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر از مردم
قدردانی منتخب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر از مردم

به گزارش نیمروز خبر ، علی صالحی منتخب شورای اسلامی شهر شاهین شهر با انتشار پیامی از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه تشکر و قدردانی نمود.

در این بیانیه آمده است:

‍|” و مَنْ یتَوَکلْ عَلَی اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ”
سلام و درود خالصانه بر ملت بزرگ ایران و مردم شریف و فرهیخته شهر زیبای شاهین شهر که با حضور و مشارکت گسترده و مؤثر خود در انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در ۲۸ خرداد ماه گامی بلند در راه اعتلا، منافع ملی و سرافرازی ایران مقتدر برداشتند، زنده باد ایران و ایرانی که نام پر افتخارش یاد آور غیرت، حمیت و حضور و شعور است.

به حماسه آفرینان ۲۸خردادماه و منتخبین مردم در این حماسه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت خالصانه به مردم را از درگاه احدیت برای یکایک آنان مسئلت می‌نمایم. به همهٔ نامزدهای محترم و محترمه که احساس تکلیف و مسئولیت کردند و پا به عرصه انتخابات گذاشتند، خسته نباشید عرض می نمایم و امیدوارم از نظرات و پیشنهادات سازنده آنان در راه پیشرفت و توسعه و عمران آبادی شهر نهایت استفاده را ببریم.

اینجانب در برابر این همه شور و شعور و حسن اعتماد شما مردم شریف و فهیم سر تعظیم فرود آورده و ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند منان و ابراز ارادت و تواضع به محضر شما بزرگان، نهایت قدرشناسی و سپاس خود را از شما عزیزان ابراز نموده و با خدای خود عهد و پیمان می‌بندم تا صادقانه، متواضعانه، بی منت و خستگی ناپذیر با برنامه ریزی اصولی و استفاده از همه فرصت‌ها با اتکا به شعار “توسعه همه جانبه” برای رفع مشکلات شهرمان و خدمت گزاری شما دریغ نخواهم کرد.

با کمال احترام و تواضع دست تک تک عزیزان اعم از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، فرهنگیان، اساتید و دانشجویان، روحانیون، مسئولان، کارمندان، کارگران، بسیجیان، اصناف و بازاریان، اصحاب رسانه، عوامل انتظامی امنیتی،کلیه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، جوانان عزیز و سایر اقشار مردم را که بدون هیچ منت و چشم داشتی به بنده حقیر رأی اعتماد و محبت داشتند را به گرمی می‌فشارم و سپاسگزارم.

علی صالحی
منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شاهین شهر
۳۰ خرداد ۱۴۰۰

خبر روز
اینستاگرام نیمروز
تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه