ساعت 11:01 ب.ظ
امروز 9 فروردین 1402
نیمروزخبر
لاجوردی: قطعی برق نتیجه ترک‌فعل‌ها و سوءمدیریت‌ها در وزارت نیرو است

به گزارش نیمروزخبر و به نقل از خبرگزاری فارس، زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به قطعی مکرر برق در کشور گفت: این روزها با وجود وعده‌های وزیر نیرو که گفته بود قطع برق را مدیریت می‌کنیم و دیگر کمتر شاهد قطع برق منازل مسکونی هستیم، همچنان در اوج گرما، روزانه چند ساعت با قطعی برق مواجهیم و این مسأله مشکلات عدیده‌ای را در زندگی روزمره مردم و اصناف و کارخانه‌ها ایجاد کرده است.

وی افزود: با بررسی دلایل اصلی قطع برق در شرایط فعلی، می‌توان به ترک فعل‌ها و عدم مدیریت صحیح وزارت نیرو اشاره کرد؛ از جمله عدم سرمایه‌گذاری مناسب در بخش تولید برق و همچنین بی‌توجهی دولت به توسعه نیروگاه‌های اتمی.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید از آقایان پرسید که چرا آن زمان که رهبر فرزانه انقلاب اعلام کردند حداقل باید 20 هزار مگاوات برق از انرژی هسته‌ای به دست بیاوریم، گوش شنوایی وجود نداشت و چرا چاره‌ای اندیشیده نشد.

لاجوردی خاطرنشان کرد: البته این بی‌تدبیری‌ها و ناکارآمدی‌ها فقط در مسأله برق نیست، در طی این 8 سال دولت جناب روحانی زمین سوخته‌ای را برای دولت بعدی به میراث گذاشته و معیشت مردم را به گروگان گرفته است.

وی افزود: بهبود وضعیت فعلی در بحث برق نیازمند توجه ویژه به افزایش و توسعه نیروگاه‌های برق است که این افزایش و توسعه نیروگاه‌ها باید طبق فرمایش رهبری با محوریت نیروگاه‌های اتمی انجام شود.

خبر روز
اینستاگرام نیمروز

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.

تبلیغات
خبر نامه الکترونیک
نماد اعتماد رسانه